Vyhledávání

Kontakt

CK Ciao Italia (Pavlína Šišková)
TŘINEC/ CAGLIARI

+420737354141 / +393333962729

pavlina.siskova@seznam.cz

CHIA LAGUNA RESORT VILLAGE****

Vzdálenost od moře: 700 m
Vzdálenost od letiště: 60 km Cagliari, 277 km Alghero, 323 km Olbia
Vzdálenost od přístavu: 285 km Porto Torres, 323 km Olbia, 341 km Golfo Aranci

Resort se nachází 10 km od Domus de Maria, 18 km od městečka Pula. Vzdálenost od letiště v Cagliari 58 km (cca 50 min).

 

Poloha

Hotel Village je součástí luxusního řetězce hotelů Chia Laguna Resort tvořeného 4 částmi (Laguna, Village, Oasi, Baia), které se nacházejí v jednom z nejkouzelnějších míst jihozápadní Sardinie. Hotel je ponořen do rozlehlé zahrady plné středomořské vegetace, ideální pro romantické procházky květy lemovanými uličkami, poblíž laguny (květen - srpen - v laguně pobývají plameňáci), podle které je pojmenován celý resort. Hotel byl v roce 2012 kompletně zrekonstruován. Hotel nabízí klidnou a komfortní dovolenou v přímém kontaktu s přírodou.


Celý komplex je situován v klidnější části oblasti Chia, jež dostala v červnu r. 2014 nejvyšší ocenění za kvalitu životního prostředí a ochranu přírody od společnosti Legambiente, nejrozšířenější ekologické organizace v Itálii. Samotný Resort byl pro kvalitu nabízených služeb nominován mezi nejlepší rodinné resorty ve Středomoří na World Travel Awards 2014. V letech 2016 a 2017 byla pláž Chia vyhlášena italským Touring Club opakovaně vyhlášena nejkrásnější italskou pláží.

 

Vybavení

Hotel má následující vybavení:
- bazén s lehátky a slunečníky, které jsou k dispozici zdarma v Club House u bazénu,
- Wi-Fi připojení v hotelové hale, společných prostorách i pokojích zdarma,
- "domovskou" restaurací pro hosty hotelu Village je restaurace LE BOUGANVILLE, v níž je podávána snídaně a večeře hostům zde ubytovaným bez objednávky a bez příplatku. Snídaně formou bufetu, večeře formou tematického bufetu.
- wellness centrum, tělocvična, sauna,
- kyvadlovou dopravu vláčkem každých 15 min na pláž "Dune Di Campana" po celý den,
- autopůjčovna a půjčovna skútrů,
- vnější parkoviště.
Pro děti:
- Baby Nursery 0 - 2 roky, Mini klub 3 - 6 let, Cadet club 7 - 10 let, Junior klub 11 - 13 let a Adventure club 14 - 17 let - rodiče odpočívají, zatímco děti se baví pod dozorem vysoce kvalifikovaného personálu,
- "Chia baby welcome" je set potřeb a služeb pro děti od 4 měsíců do nedovršených 3 let: kočárek se jménem dítěte, postýlka, přebalovací pult, vanička pro novorozence, ohřívač lahví, záslepky do elektrických zásuvek, hračky do vany, vyvařovač lahví, baby koutky ve všech restauracích resortu se vším potřebným pro přípravu pokrmů pro malé děti, jídelní židličky. Rezervace tohoto programu je již při rezervaci hotelu, je zdarma, ale kapacita je omezená. Rezervujte včas!
- babysitting (služba je garantovaná 24 hodin denně a za poplatek €15/hod; babysitters hotelu jsou důvěryhodné, milující, kreativní a znají cizí jazyky),
- "Bimbi Restaurant" - restaurace pro děti, pokrmy z biopotravin vhodné pro děti,
- v případě nutnosti má hotel k dispozici pediatra (služba za poplatek),
- v Luna Marketu jsou k zakoupení pleny, hygienické potřeby a speciální strava pro kojence a malé děti
Další informace: Adaptéry do elektrických zásuvek k dispozici na recepci. Hotel akceptuje nejrozšířenější platební karty. V případě potřeby je možná konzultace lékaře. Zvířata nejsou akceptována.

 

Pokoje - ubytování


Celkem hotel Village nabízí 240 nově zrekonstruovaných a prostorných pokojů, které byly speciálně navrženy pro komfort ubytovaných hostů a také pro rodiny s dětmi, které jsou v období prázdnin častými návštěvníky hotelu. Všechny pokoje jsou umístěné v tzv. "cottage" - menších domcích, nikoli ve velké hotelové budově. Pokoje jsou zařízené v moderním středomořském stylu, všechny mají vlastní koupelnu se sprchou a v některých pokojích je navíc i vana. Do vybavení dále patří LCD tv/sat, minibar, trezor s elektronickým zamykáním, fén a v neposlední řadě individuálně regulovatelná klimatizace.

CLASSIC COTTAGE: dvoulůžkové pokoje, výhled do resortu, ve vyšších patrech (nejsou v přízemí), některé mají balkon.
GARDEN COTTAGE: dvoulůžkové pokoje s možností dětské postýlky nebo přistýlky, předzahrádka se stolem a židlemi.
SUPERIOR COTTAGE: prostorné dvoulůžkové pokoje s možností dětské postýlky nebo přistýlky, předzahrádka se stolem a židlemi.
FAMILY COTTAGE CLASSIC: dvě oddělené dvoulůžkové ložnice se společnou koupelnou; požadovaná obsazenost: 4 osoby. Rozloha je vč. koupelny cca 40m2.
GARDEN FAMILY: dvoupatrové pokoje mají vnitřní schodiště, které vede do vyvýšeného patra - zóny pro děti, v přízemí koupelna, předzahrádka se stolem a židlemi. Rozloha je vč. koupelny cca 40m2. Požadovaná obsazenost: 4 osoby.
FAMILY SUPERIOR: rovněž mezonetové pokoje mají 2 koupelny a privátní zahrádku (s brankou) se stolkem a židlemi. Rozloha je vč. koupelny cca 40m2. Požadovaná obsazenost: 4 osoby.

Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.

CONNECTING: alternativa pokojů Family, jedná se o propojené pokoje se dvěma koupelnami, požadovaná obsazenost: 2+2 osoby (pouze na vyžádání).

Check-in 14:00; check-out 11:00.

 

Stravování

V restauraci "Bouganville" se podávají snídaně a večeře. Večeře jsou formou tématického bufetu. Hned vedle se nachází restaurace pro děti "Bimbi Restaurant". Restaurace "Bouganville" je také a la carte a nabízí národní a mezinárodní kuchyní a také vytříbený vinný lístek.


Rozšířené možnosti stravování - Obědy/Večeře:
Chia Laguna Resort nabízí možnosti stravování, které uspokojí všechny hosty. Na výběr je z 8 restaurací (+ restaurace pro děti), což nabízí možnost večeřet každý večer jinde. Kromě "domovské" restaurace je v restauracích zahrnutých do programu "Dine Around", kde hosté nemají pobyt, nutná rezervace a platí se různě vysoké příplatky - jsou to tyto restaurace:
LE BOUGANVILLE: nabízí výborné tematické večere formou bufetu a klienti se mohou kochat zábavnou cooking show - těstoviny a hlavní chody jsou zde připravovány před jejich zraky. Restaurace je zaměřena na italskou a středomořskou kuchyni a nabízí vytříbený vinný lístek. (Hned vedle se nachází restaurace pro děti "Bimbi Restaurant".)
LA TERRAZZA: restaurace s krásným výhledem na moře a lagunu se nachází v 5* části Laguna a nabízí menu à la carte zaměřené na italskou kuchyni. V této restauraci jsou podávány snídaně a večeře pro klienty hotelu Laguna.
CLUB HOUSE POOL Restaurant je nově vybudovaná restaurace s velice vkusným vybavením zaměřeným na detail, s příjemným intimním osvětlením přímo u bazénu části Village. Kuchyně à la carte je zaměřená na speciality sardinské kuchyně. Tato restaurace je otevřena i přes poledne (za plnou úhradu - není součástí polopenze).
LA PERGOLA: nově rekonstruovaná pro sezónu 2016, ve světlých barvách a moderním stylu, nabízí středomořskou kuchyni a tradiční sardinské grilované speciality, tematické bufety a cooking-show. V této restauraci jsou podávány snídaně a večeře formou bufetu pro klienty hotelu Baia. Mezi hotelem Baia a hlavní recepcí resortu pravidelně jezdí hotelový mikrobus.
WHITE LUNA: jedná se o gourmet restauraci zaměřenou na moderní středomořskou kuchyni. Dříve pojmenovaná Luna, rekonstruovaná pro sezónu 2016. Každý večer nabízí menu à la carte - různá speciální menu doplněná o široký výběr vín a destilátů, podává se zde mimo jiné také pizza. Součástí je i Sushi koutek s menu nabízejícím tradiční japonskou kuchyni.

Restaurace nezahrnuté do programu "Dine Around" (na objednání, za plnou platbu):
PANINO GIUSTO: zde můžete ochutnat nejslavnější italské panini a čerstvé saláty - gourmet obědy a večeře à la carte. Donášková služba nabízí také možnost objednávky z pláže. Restaurace se nachází v Luna klubu a má otevřeno od časného rána do noci.
STEAK HOUSE na piazza degli Ulivi: můžete zde ochutnat vybrané speciality připravené na dřevěném grilu. Večeře à la carte. Restaurace je v provozu jen v červenci a srpnu.
TAIKI SUSHI Restaurant na piazza degli Ulivi: japonská restaurace podává večeře à la carte, v provozu je jen v červenci a srpnu.

BIMBI: veselá dětská restaurace je určena hlavně pro menší děti ubytované v resortu. Vyvážené menu je připravováno přímo pro děti z bioproduktů a je podáváno formou bufetu, výškově uzpůsobeného malým strávníkům. Nabízí možnost obědů i večeří. Děti do 3 let zde mají zdarma večeře i obědy - vždy v doprovodu rodičů; stravování od 3 let je za poplatek a dohled mohou zajistit animátoři. Hlavní restaurace každé části resortu mají dětský koutek, jsou vybavené dětskými židličkami/podsedáky a nabízejí dětská menu.

V resortu není k dispozici dětské mléko.

Oběd à la carte:
LE DUNE: tuto restauraci najdete u pláže Campana. Nabízí pouze možnost obědů - výborné grilované ryby, pizzy, saláty i těstoviny a další.
Kromé této čistě polední restaurace je možné v resotu obědvat i v restauraci CLUB HOUSE POOL nebo PANINO GIUSTO.

Možnost bezlepkové diety (na vyžádání).
Otevření jednotlivých restaurací v závislosti na obsazenosti a počasí dle uvážení vedení Resortu.

 

Sportovní nabídka

Hotel je vybaven centrem krásy, které nabízí masáže a estetické procedury. Dále je klientům k dispozici fitness centrum a sauna. Hosté mohou využít zdarma společných lekcí různých sportů, které jsou vedeny certifikovanými lektory: golf (lekce pro začátečníky od 8 let), tenis (lekce rozdělené do 3 úrovní) a fotbal.

 

Pláž

Pláže, které obklopují Chia Laguna Resort jsou jedny z nejkrásnějších ve Středozemním moři a nabízí podobné scenérie jako pláže na exotické dovolené: bílé duny, průzračnou mořskou vodu, stoleté jalovce a laguny hrající až tyrkysovými barvami. Pláž "Dune di Campana" je rezervovaná pro hosty hotelu Village. Má velmi jemný bílý písek, který na krajích tvoří romantické písečné duny. Pláž je vzdálena 700 metrů od hotelu a hosté mohou využívat pohodlný elektrický vláček, který jezdí z hotelu na pláž po celý den. První a druhá řada lehátek a slunečníků je na vyžádání a za poplatek. Od třetí řady lehátka a slunečníky v ceně pobytu.

 

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TENTO HOTEL MĚ PROSÍM KONTAKTUJTE PROSTŘEDNICTVÍM NÍŽE UVEDENÉHO FORMULÁŘE.

Kontaktujte nás