Vyhledávání

Kontakt

CK Ciao Italia (Pavlína Šišková)
TŘINEC/ CAGLIARI

+420737354141 / +393333962729

pavlina.siskova@seznam.cz

PARCO TORRE CHIA*** (oficiální kategorie ****)

Vzdálenost od moře: 350 m
Vzdálenost od letiště: 60 km Cagliari, 277 km Alghero, 323 km Olbia
Vzdálenost od přístavu: 285 km Porto Torres, 323 km Olbia, 341 km Golfo Aranci

 

Poloha

Hotel se nachází na klidném místě v bohaté zeleni a zahrnuje velkou škálu služeb a aktivit, které jsou k dispozici všem klientům. Hotel Parco Torre Chia byl vybudován v roce 2008 nedaleko krásné, romantické pláže s hrubším pískem (místy spíše jemným štěrkem). Další dvě velmi krásné pláže naleznete v blízkosti. Městečko Pula je vzdáleno cca 20 km (zastávka autobusu cca 400 m).

 

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bar u recepce (cocktail bar), restaurace s terasou a výhledem na hlavní bazén. Centrum krásy nabízí různé druhy masáži, kosmetiku, manikúru (vše za poplatek), piano bar. K venkovnímu vybaveni patři bazén pro dospělé a bazén pro děti a bar zde se čerpá all inclusive) dále je zde terasa na sluněni s lehátky a slunečníky zdarma. Součástí komplexu je také outdorové fitness, u kterého se nachází "relax zone" s jacuzzi a s terasou na odpočinek. Pro děti najedet v komplexu dětské hřiště. Internet: wifi zdarma - ve vstupní hale a v baru u bazénu. Pro děti je připraven také miniklub (3-13 let) a dětská restaurace.

 

Pokoj

Hotel Parco Torre Chia disponuje 210 pokoji v blízkosti dávné strážní věže nad pláží Torre Chia (od ní je odvozen název), každý pokoj má vlastní terásku či patio. Nabízí tak to nejlepší pro klidnou relaxační dovolenou a požitek z krásné okolní přírody.
Pokoje STANDARD v mají vlastní soc. zařízení, fén, individuální klimatizaci, TV/Sat, minibar (doplňování za poplatek), telefon, trezor zdarma a balkon nebo patio s výhledem na přírodní park Monta Sa nebo hotelového komplexu.
Stejně vybavené pokoje GARDEN jsou umístěny v přízemí a mají vybavenou teras se zahrádkou a posezením. Pokoje mají možnost 3. lůžka, některé mají možnost i 4. lůžka nebo dětské postýlky.
Pokoje SUPERIOR mají balkon s bočním výhledem na moře. Mají maximální obsazenost 3 osoby nebo 2 + dětská postýlka.
Rodinné pokoje FAMILY (možné pouze na vyžádání). Existují dvě možnosti, pokoje navzájem propojené dveřmi. Ci druhá možnost klasický 4lůžkový pokoj s palandou. Na vyžádání možnost jednolůžkových pokojů, nebo suite.

 

Stravování

All inclusive: snídaně, oběd i večeře formou bufetu.
snídaně, obědy, večeře formou švédských stolů v restauraci (voda, bílé víno, červené víno, soft nápoje, podávané během obědů a večeří) • místní nealkoholické nápoje (voda, cola, oranžáda, čaj s citronem, káva s mlékem) podávané v baru u bazénu (10:00 - 23:00 hod.) • místní alkoholické nápoje (pivo, bílé víno, červené víno, 1 druh likéru, 1 druh whisky a 1 druh vodky) podávané v baru u bazénu (10: 00-23: 00 hod.).

Vedení hotelu si vyhrazuje právo uzavřít některé z restaurací či barů v době (květen, červen, září, říjen) kdy není plná sezona.

 

Sportovní nabídka

V komplexu mohou klienti využít 2 tenisové kurty, dále za poplatek: hřiště na maly fotbal, stolní tenis, boccia. Nedaleko hotelu se nachází 18-ti jamkové golfové hřiště a hřiště pitch & putt, půjčovna kol (i horských), skutru, jízdy na koni, vodní sporty na pláži, např. windsurfing, šlapadla, vodní lyže, potápěčské centrum. Hotelové animace Club Valtura i ve slovenském nebo českém jazyce • baby klub (2-5 let) • dětský miniklub (5-11 let) • junior klub (11-18 let)

 

Pláž

Pláž Chia patří k těm nejkrásnějším ve Středozemí: bílé duny, křišťálová voda, jalovce, laguny hrající všemi barvami. Pláž je vybavena pro klienty hotelu slunečníky a lehátky zdarma (pro jeden pokoj jeden set skládající se ze slunečníku a dvou lehátek). Plážové osušky jsou klientům k dispozici za poplatek. Další krásné pláže najdete do půl hodiny cesty autem od hotelu - jmenujme např. Nora, Santa Margherita di Pula, nebo Capo Malfatano.

 

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TENTO HOTEL MĚ PROSÍM KONTAKTUJTE PROSTŘEDNICTVÍM NÍŽE UVEDENÉHO FORMULÁŘE.

Kontaktujte nás

Fotogalerie: PARCO TORRE CHIA

Tato fotogalerie je prázdná.