Vyhledávání

Kontakt

CK Ciao Italia (Pavlína Šišková)
TŘINEC/ CAGLIARI

+420737354141 / +393333962729

pavlina.siskova@seznam.cz

SPARTIVENTO

Vzdálenost od moře: 1700 m (spiaggia Monte Cogoni případně Campana)
Vzdálenost od letiště: 60 km Cagliari, 277 km Alghero, 323 km Olbia
Vzdálenost od přístavu: 285 km Porto Torres, 323 km Olbia, 341 km Golfo Aranci

 

Poloha

Hotel se nachází na klidném místě, obklopen porostem mediteránské zeleni. Hotel byl postaven tak, aby co nejlépe zapadl do okolního prostředí a nenarušoval jeho přirozený vzhled. Pri stavbě hotelu bylo dbáno na to, aby byly výstavbě použity jen typické lokální stavební materiály, především dřevo a kámen. Komplex se nachází na rovinatém terénu s jednoduchým přístupem k bazénu, k parkovišti, do restaurace i baru. Z terasy hotelové restaurace, od bazénu, ale i z některých pokojů je nádherný panoramatický výhled na pláž Chia.

 

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bar u recepce (cocktail bar), restaurace s terasou a výhledem na bazén i na moře. K venkovnímu vybaveni patři bazén pro dospělé i pro děti, bar, dále je zde terasa na sluněni s lehátky a slunečníky zdarma. Internet: zdarma - ve vstupní hale wifi. K dispozici jsou tenisové kurty, plážový servis na pláži Chia (za poplatek) a navetta (kyvadlová doprava) k pláži Chia.

 

Pokoje

Resort disponuje 27 pokoji, jedná se tedy o malý, příjemný a velmi klidný hotel.  K dispozici jsou pokoje dvojlůžkové, třílůžkové i rodinné čtyřlůžkové pokoje a to buď s výhledem směrem k moři či s výhledem do zahrady. Pokoje jsou vybaveny klimatizací (ovladatelnou ručně), minibarem, telefonem s přímou linkou, trezorem, TV se saletlitními programy (přístup zdarma) Sky, Pay Tv, a samozřejmě příslušenstvím (koupelna s toaletou a sprchovým koutem).


Všechny pokoje jsou zařízeny v typickém sardinském stylu a jsou situovány v přízemí. Mají předzahrádku či terásku a dle polohy mohou mít také přímý výhled na moře (za příplatek). Některé z rodinných pokojů jsou dvoupodlažní s verandou v prvním patře a předzahrádkou u vstupu.

 

Stravování

Je možné si vybrat mezi formulí B&B (tedy jen se snídaní) a využít k večernímu stravování restaurací přímo v lokalitě Chia, případně v Pule či Porto Teulada nebo využít možnosti i polopenze (večeře výběrem z menu).

Není problém zařídit pobyt se snídaněmi a na místě se rozhodnout zda "občas" využijete večeři v hotelu a jindy si výjdete mimo hotel.

 

Sportovní nabídka

K dispozici jsou zdarma tenisové kurty, na pláži je možné za poplatek nejrůznější vodní sporty, součástí hotelu je také malá "palestra" pod širým nebem - tedy jakési "fitness" pod širým nebem, kde je možné si zacvičit. Pokud se rádi věnujete Golfu dají se prostřednictvím hotelu objednat lekce golfu na nedalekém tréningovém hřišti - Pitch&Putt. Další možností je 18ti jamkové hřiště Chia Golf Sporting Club (cca 2 km od hotelu v blízkosti pláže Chia), a nedaleko je také golfové hřiště Is Molas u městečka Pula (dojezdová vzdálenost cca 15 minut autem). Pro některé golfové aktivity nabízí hotel zajímavé slevy (až 50% z ceny).

 

Pláž

Pláž Chia patří k těm nejkrásnějším ve Středozemí: bílé duny, křišťálová voda, jalovce, laguny hrající všemi barvami. Pláž je vybavena pro klienty hotelu slunečníky a lehátky zdarma. Plážové osušky jsou klientům k dispozici rovněž zdarma. U pláže je celý den otevřený snack bar (v době hlavní sezony). Hotel také nabízí navetu na další z krásných pláží – pláž Tuerreda. Další krásné pláže najdete do půl hodiny cesty autem od hotelu - jmenujme např. Nora, Santa Margherita di Pula, nebo Capo Malfatano.

 

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TENTO HOTEL MĚ PROSÍM KONTAKTUJTE PROSTŘEDNICTVÍM NÍŽE UVEDENÉHO FORMULÁŘE.

Fotogalerie: SPARTIVENTO

Tato fotogalerie je prázdná.