Vyhledávání

Kontakt

CK Ciao Italia (Pavlína Šišková)
TŘINEC/ CAGLIARI

+420737354141 / +393333962729

pavlina.siskova@seznam.cz

VILKY CHIA****

Lokalita: Chia
Vzdálenost od moře: 100 - 250 m
Vzdálenost od letiště: 58 km Cagliari, 280 km Alghero, 326 km Olbie
Vzdálenost od přístavu: 288 km Porto Torres, 325 km Olbie, 345 km Golfo Aranci

 

Poloha

Soukromá rezidenční oblast se nachází na jihu Sardinie v blízkosti mysu Monte Cogoni, u letoviska Chia, asi 3 km od městečka Domus de Maria a 17 km od historického městečka Pula, kde najdete řadu obchodů, restaurací a pestrý noční život.

 

Vybavení

V rezidenci je 12 plně vybavených apartmánů o velikosti 60 m². Jsou obklopeny vlastní zahrádkou a každý má k dispozici jedno parkovací místo. Klimatizace na vyžádání (za poplatek), na místě povinné poplatky za povlečení a závěrečný úklid.
Maximální obsazenost je 5 dospělých nebo 4 dospělí a 2 děti do 12 let. Možnost dětské postýlky.

 

Pokoj

Standard se skládá ze dvou dvoulůžkových ložnic a prostorného obývacího pokoje s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, z něhož je vstup na terasu s panoramatickým výhledem na moře. Apartmán má dvě koupelny se sprchou.
Superior – vybavení pokojů je v obou případech stejné, apartmány Superior mají větší zahrádku nebo jsou blíže k moři nebo jsou naopak položeny výše a mají více soukromí a lepší výhled.

Minimální obsazenost: 4 osoby.
Maximální obsazenost: 4 adu. + 2 děti do 12 let + 1 infant.

 

Stravování

Apartmány jsou bez stravování. Nejbližší obchod je ve vzdálenosti asi 600 m.

 

Sportovní nabídka

Vodní sporty na okolních plážích, v okolí do 2 km naleznete centrum potápění, surf a kitesurf, 18 jamkové golfové hřiště Pitch & Putt.

 

Pláž

Residence se nachází jen asi 150 metrů od krásné pláže s bílým pískem a křišťálově čistým mořem. Slunečníky a lehátka jsou za poplatek.
Tato oblast je známá nádhernými plážemi s dunami a jemným bílým pískem, táhnoucími se do dálky jedna za druhou a velkou pobřežní lagunou, kde celoročně hnízdí růžoví plameňáci.