Vyhledávání

Kontakt

CK Ciao Italia (Pavlína Šišková)
TŘINEC/ CAGLIARI

+420737354141 / +393333962729

pavlina.siskova@seznam.cz

APARTMÁNY LE GINESTRE***

Poloha

Vzdálenost od moře / pláže: 250 - 700 m (dle polohy apartmánu)
Vzdálenost od letiště: 57 km Cagliari, cca 1 hodina cesty z letiště

Apartmány jsou situovány na jihu Sardinie, ve svahu nad letoviskem Costa Rei, v přízemních a jednopatrových řadových vilkách. Centrum s obchody, službami a zábavou v pěším dosahu cca 250-650 m. Vyhlášené živé město Villasimius je vzdáleno 18 km.
 

Vybavení

Letovisko Costa Rei skýtá široké spektrum obchodů, restaurací, barů, diskotéku a další turistické služby - půjčovnu kol, skútrů i aut, půjčovnu sportovního vybavení na vodní i rekreační sporty, potápěčské centrum, tenisové kurty, jízdárnu, v místě je i lékařská pohotovost a lékárna.
Wi-Fi za poplatek.
Malá zvířata povolena (za poplatek, na vyžádání).

 

Ubytování

Nejvýše patrové domky jsou rozmístěny terasovitě v pobřežním pásu mezi typickou středomořskou zelení, jíž dominují středomořská vegetace, ve vzdálenosti 250-700 m od moře. Jednotlivé soukromé apartmány pro 2-6 osob jsou zařízeny dle vkusu jednotlivých majitelů (fotografie jsou pouze ilustrační). Všechny apartmány v přízemí mají krytou terasu se zahrádkou (v patře balkon s posezením), zahradní gril a panoramatický výhled na moře.
Klimatizace, TV/Sat, pračka, dětská postýlka na objednání při rezervaci (platba na místě).

BILO 4: ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 os. a vybaveným kuchyňským koutem, koupelna se sprchou.
TRILO 6: jako bilo 4, tedy jedna ložnice s manželskou postelí, druhá menší ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo palandou.

Check-in 17-20:00; check-out 10:00. Recepce je otevřená 9-13 a 16-20 h, pozdní check-in za poplatek.

Stravování

Vlastní.
Letovisko Costa Rei nabízí širokou škálu obchodů a možností individuálního stravování.

Sport a animace

Příznivci aktivního odpočinku mohou v letovisku Costa Rei využít tenisové kurty, hřiště na minifotbal, půjčovnu kol, vodní sporty – např. vodní lyžování, potápění, wind- a kitesurfing, kánoe, čluny, v blízkosti letoviska je jízdárna (vše za poplatek).

Pláž

Vzdálenost apartmánů od moře je cca 250-700 m. Nádherná 9 km dlouhá pláž Costa Rei s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře je ideální pro všechny věkové kategorie včetně malých dětí. Plážový servis a vodní sporty za poplatek.

Poplatky na místě

Povinné:
- vratná kauce € 100/apt.

Fakultativní (na vyžádání):
- ložní prádlo € 10/os./týden, ručníky € 10/os./týden;
- TV/Sat, klimatizace a pračka € 50/týden/každá z položek;
- dětská postýlka € 50/týden, přistýlka navíc € 75/týden;
- malé zvíře € 25/týden;
- Wi-Fi € 15/týden.

Pozn.: Check-in po 20. hodině je třeba nahlásit co nejdříve předem, poplatek € 30/apt.