Vyhledávání

Kontakt

CK Ciao Italia (Pavlína Šišková)
TŘINEC/ CAGLIARI

+420737354141 / +393333962729

pavlina.siskova@seznam.cz

FREE BEACH****

Poloha

Oblíbený klubový hotel Free Beach se nachází v příjemné zahradě přímo u 8 km dlouhé písečné pláže letoviska Costa Rei. V okolí najdete spoustu restaurací, obchůdků a barů. Villaggio je vhodné pro rodiny s dětmi, pro které je připraveno velké množství animačních programů ale také pro mladé aktivní lidi či páry které přivítají živější dovolenou.
Vzdálenost od letiště v Cagliari 68 km (cca 1h)

Vybavení

Jednopatrové řadové bungalovy jsou vystavěné ve svahu, obklopené zelení a květinami. Klientům je k dispozici recepce, televizní místnost, 2 klimatizované restaurace - centrální „Il Centrale“ a druhá přímo u moře, která se jmenuje „Moby Dick". Nově také pizzerie a grilerie Alle Palme, Club House a bar, bazén, dětský bazén, v roce 2010 postavené thalasso centrum, divadlo, tenisové kurty, hřiště na fotbálek, košíkovou a plážový volejbal, dětské kluby a množství animačních programů pro děti i dospělé, diskotéka, menší nákupní centrum s novinami a tabákem, butiky, fotograf, kadeřnictví, lékař, kongresové centrum; nehlídané parkoviště v areálu.
Wi-Fi zdarma u recepce a na centrálním náměstí. Internetová kavárna se nachází cca 10 minut chůze od hotelu.
 

Ubytování

Resort nabízí celkem 406 pokojů, všechny jsou vybaveny klimatizací s individuální regulací, ledničkou, TV/Sat, telefonem, trezorem a vysoušečem vlasů. Rozdělují se do 2 typů a liší se pouze službami:

OLEANDRI: s balkonem nebo předzahrádkou, max. obsazenost 4 osoby.

SUPERIOR: vybavené stejně jako „Oleandri“ liší se pouze službami. Všechny pokoje jsou vybaveny prostornějším balkónem nebo předzahrádkou. U výše položených pokojů s krytou teráskou s posezením. Některé pokoje typologie superior mají výhled na moře. Pokoje položené ve vyšší úrovni mají vybavenou terasu nebo verandu s panoramatickým výhledem na moře. Lehátka a slunečníky na pláži v 1. nebo 2. řadě zdarma (místo přidělené k pokoji, v den odjezdu kdekoli od 3. řady). Nástup na ubytování v těchto pokojích je možný pouze v neděli.

 

Stravování

Plná penze s nápoji - snídaně, oběd a večeře (voda a stolní víno v ceně). Snídaně jsou pro všechny hosty podávány v klimatizované centrální restauraci IL CENTRALE.

Klienti ubytovaní v pokojích Oleandri obědvají a večeří v centrální restauraci formou bohatého bufetu. Podává se zde italská a typicky sardinská kuchyně.
Klienti ubytováni v pokojích Superior mají rezervována místa v restauraci MOBY DICK, která se nachází u moře. Obědy jsou v této restauraci podávány formou bufetu a večeře jsou servírované výběrem z menu.
Tato restaurace je otevřena 25.6.-5.9.2015, mimo toto období je pro klienty pokojů Superior rezervována část restaurace Il Centrale. I klienti ubytovaní v pokojích Oleandri mohou na základě předchozí rezervace rovněž využívat služeb restaurace Moby Dick, ovšem za příplatek.

Dále lze na základě předchozí rezervace bez poplatku využít služeb pizzerie a grilerie ALLE PALME, která je otevřena v období od 13.6. do 5.9.2015. Zde si mohou klienti vychutnávat v době oběda grilované speciality z mas a ryb. Večeře jsou zaměřeny na široký výběr předkrmů, sladkostí, ale především pizzy. Zde je voda a stolní víno nebo pivo a coca cola z post mixu v ceně.

Resort disponuje také kojeneckým koutkem, kde v určitých hodinách mohou rodiče pečovat o miminka. Jsou zde k dispozici: zeleninová polévka, mixované zeleninové přesnídávky, kaše a těstoviny. Personál je rodičům k dispozici v případě, že potřebují cokoli ohřát.

Bezlepková dieta na vyžádání (základní potraviny).

Pro děti

Sladkovodní dětský bazén, ping pong, bocce, kolektivní kurzy, množství animací a dětské kluby zahrnuté v povinné klubové kartě, která je již součástí ceny zájezdu.
Dětské kluby:
LO SCOGLIO DEL PESCIOLINO (mini klub pro děti 4-12 let, 9:30-12:30h a 15:00-18:30h) má aktivity rozděleny podle věkových kategorií, vybavené venkovní hřiště, divadlo, herna s hrami a videotékou. Děti mohou obědvat s animátorkami v restauraci nebo i jinde.
NET TRIBU (junior klub pro děti 12-18 let, časy stejné jako mini klub) velice sympatické animátorky zabaví mládež výukou tance, hrami a soutěžemi, kabaretní školou, školou hip hopu, společenskými hrami, organizovanými večery v pizzerii, k dispozici jsou konzole Wii. Organizované sportovní aktivity jsou vždy rozděleny podle věku (tenis, aerobik či aqua gymnastika, každotýdenní turnaj v minifotbalu a kolektivní vodní sporty). Děti mohou obědvat s animátorkami v restauraci nebo i jinde.

Kojenecký koutek, kde v určitých hodinách mohou rodiče pečovat o miminka. K dispozici jsou mixované zeleninové přesnídávky, zeleninová polévka, kaše a těstoviny. Personál je rodičům k dispozici v případě, že potřebují cokoli ohřát.

Individuální babysitting (za poplatek).
Možnost zapůjčení dětského kočárku (za poplatek, na vyžádání při rezervaci).

Sport a animace

Sladkovodní bazén pro dospělé i děti (nutná koupací čepice, lze zakoupit na místě cca € 3,5), 6 tenisových kurtů - z toho 2 víceúčelové (noční osvětlení za poplatek), ping pong.
V ceně klubové karty mohou klienti zdarma využívat: kolektivní kurzy tenisu, gymnastiku, aqua aerobik, aerobik, petangue, ping pong, windsurfing, jízdu na plachetnici, kanoe (1/2 hodiny zdarma na osobu), zdarma potápění na zkoušku (od 14 let), taneční večery, piano bar, kabaret a divadelní představení.

Za poplatek: vodní sporty na pláži přímo před hotelem - půjčovna loděk, šlapadel, gumových člunů, individuální kurzy windsurfingu, jízdy na katamaránu a kánoi, jízda na banánu, kurzy vodního lyžování a potápění (klasické s kyslíkovou bombou - základní a pokročilé, bez kyslíku a šnorchlování pro pokročilé).
Uvnitř resortu jsou kanceláře Sardiniacharter Service, Rei Charter a AllDive Centre, polodenní i celodenní lodní exkurze podél jihovýchodního pobřeží odjíždějí přímo odtud (otevřené lodě, plachetnice, motorové jachty), hloubkové potápění v Baia di Costa Rei je možné odpoledne, za svítání i v noci.
18 jamkové golfové hřiště Tanka Golf Club je vzdálené 18 km.

 

Wellness & beauty

Thalasso centrum (otevřeno v období 13/6-12/9/2015): se nachází v centrální části resortu zasazené do bujné zeleně. Nabízí širokou nabídku masáží a kosmetických služeb. Centrum je vybaveno šatnami, fitness, tureckými lázněmi a bazénem "emotions" se 6 různými hydromasážními tryskami, relaxační zónou s čajovnou.

 

Další služby

Lékařská ambulance (za poplatek, omezená ordinační doba) přímo v areálu, hotelového lékaře je možno z recepce kontaktovat nonstop a je zde také možnost objednat léky či jiné zboží z lékárny (doručení zdarma).

 

Pláž

Krásná, dlouhá a široká pláž s jemným pískem u hotelu, plážový servis zdarma (1. a 2. řada pokoje Superior, od 3. řady pokoje Oleandri). Plážové osušky za poplatek, k vyzvednutí na recepci (€ 3 každá výměna + vratná kauce).