Vyhledávání

Kontakt

CK Ciao Italia (Pavlína Šišková)
TŘINEC/ CAGLIARI

+420737354141 / +393333962729

pavlina.siskova@seznam.cz

GARDEN BEACH****

Poloha

Hotel se nachází v klidné části jihovýchodní Sardinie, u bílé písečné pláže 3 km od rekreační oblasti Costa Rei, 10 km od letoviska Villasimius. Cca 400 metrů od hotelu je autobusová zastávka, na níž staví v hlavní sezóně několikrát denně autobus do Costa Rei. Hotel je obklopen rozlehlou zahradou (70 000 m²) s pečlivě udržovaným trávníkem a středomořskou vegetací. Vzdálenost od letiště v Cagliari - 60 km (cca 1h).
 

Vybavení

K dispozici je vstupní hala s non stop recepcí a úschovnou, TV místnost, 2 restaurace a 2 bary - americký a plážový, Business Lounge s internetem zdarma. V zahradě je velký sladkovodní bazén (2000 m² ) a terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma, dětský bazén, amfiteátr se 400 místy. Pro děti je zde herna, pro nejmenší kojenecký koutek a asistence maminkám u oběda a večeře, dále mini a junior klub (v provozu až do 19/9/2016). Další služby: klimatizované fitness, venkovní tenisové kurty s umělým povrchem, hřiště na nini fotbal a na plážový volejbal, nehlídané parkoviště, butik (bez potravin), za poplatek prádelna, půjčovna aut, baby sitting. Celý hotel je nekuřácký a nabízí i pokoje pro hendikepované.
Wi-Fi ve společných prostorách i na pokojích zdarma.
Domácí zvířata nejsou akceptována.
 

Ubytování

Hotel disponuje 112 menšími pokoji v přízemních řadových domcích, které jsou z velké části zařízeny v sardinském stylu, 5 nových pokojů nad restaurací je zařízeno moderně. Všechny pokoje mají klimatizaci s centrální regulací, koupelnu se sprchou a fénem, TV/Sat, telefon, minibar, trezor a terásku s posezením (stolek a 2 křesílka), Wi-Fi zdarma. Dětská postýlka na vyžádání a za příplatek (obsahující volné využívání kojeneckého koutku). Pokoje jsou nekuřácké, příjemné a pěkně vybavené, ale menší - při ubytování 4 osob je prostor stísněný - max. obsazenost 4 osoby (není-li uvedeno jinak).
Hotelové pokoje jsou rozděleny do 4 typologií: rozdíl je pouze v poskytovaných službách a poloze pokoje:

CLASSIC (15-18 m²): se nacházejí ve 2 řadě domků od moře směrem k horám. Pokoje mají okno; francouzské dveře za příplatek. Snídaně a večeře v restauraci La Bahia.

PRESTIGE (15-18 m²): se nacházejí v blízkosti moře, ale bez výhledu na něj. Vybavení jako Classic, navíc jsou zde služby - župany, přezůvky, talíř ovoce na přivítanou při příjezdu a dvě 0,5l lahve vody na den na pláži, plážová taška, podvečerní úklid (odestlání postele, nejedná se o kompletní úklid pokoje), slunečníky na pláži v rezervované části. Pokoje mají okno; francouzské dveře za příplatek. Bez příplatku, ale na objednávku jsou snídaně i večeře servírované v romantické restauraci Sunset Lounge, která se nachází přímo u moře.

Upozorňujeme, že čtyřlůžkové pokoje v typologii Classic a Prestige mají vždy palandu (patrová postel) a při obsazení 4 osobami je prostor hodně stísněný.

Check-in 15:00; check-out 10:00.
 

Stravování

Polopenze: Snídaně formou bufetu a večeře. Plná penze (obědy v hl. restauraci) za příplatek.

LA BAHIA: hlavní restaurace podává snídaně (7:30-10:00), obědy (12:30-13:45) i večeře (19:30-21:00) formou bohatého bufetu. (Obědy mají jednotnou cenu €30, pro klienty s plnou penzí zahrnuty v ceně.)
SUNSET LOUNGE: restaurace umístěná v charakteristickém dřevěném pavilonu s vysoce sugestivní atmosférou nabízí večeře při svíčkách jen pár kroků u moře nabízí večeře buď tématické nebo à la carte (20:00-22:00). Pro hosty pokojů Prestige a Junior Suite je snídaně a večeře zde zahrnuta v ceně polopenze (rezervace nutná), pro pokoje Classic a Superior večeře na rezervaci a za příplatek.

Hostům je dále k dispozici AMERICKÝ BAR v blízkosti bazénu (10-24h) a BEACH BAR - plážový bar je otevřen 9-18h a od 20h do půlnoci - v době oběda (12:30-15:00) je zde bohatý výběr salátů, toustů, pizzy, teplých hlavních chodů, ovoce, zmrzliny a sladkostí.

Otevření restaurací a barů může být během sezóny změněno dle povětrnostních podmínek či rozhodnutí vedení hotelu, a dle obsazenosti hotelu.
 

Pro děti

V zahradě je dětský bazén.
Kojenecký koutek Biberoneria (0 - 3 roky), asistence maminkám u oběda a večeře. V této plně vybavené kuchyňce, která je k dispozici po celý den, rodiče najdou vše pro přípravu dětských pokrmů, včetně dětských přesnídávek, těstovin, piškotů, sušeného a polotučného mléka, ovocných jogurtů a šťáv, vody, krupičky, rýžové. kukuřičné a tapiokové kaše.
Mini klub pro děti 4 - 12 let, každý den 10-12:30 a 15-17:30 h a v 19:30 večeře s animátory. Pro nejmenší hry u brouzdaliště, sportovní a kulturní aktivity, hry v parku a na pláži pořádané pro různé věkové skupiny. Večer dětské taneční.
Junior klub pro mládež 12 - 17 let, sportovní turnaje a hry na pláži, tenis, mini fotbal, kánoe, aerobik, aqua gymnastika, ping pong, plážový volejbal.
Herna Games Quarter pro děti (ping pong, fotbálek, atd.).
 

Sport a animace

Klubová karta zahrnuje plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/pokoj, plážové osušky s každodenní výměnou), vstup do bazénů, kolektivní aktivity - aerobik aj., vstup do klimatizovaného fitness centra s vybavením Technogym, využívání tenisových kurtů s umělým povrchem, hřišť na mini fotbal a hřiště na plážový volejbal, sportovní turnaje, půjčení kánoí (dopoledne 9:00-12:30), animační programy.
Za poplatek půjčovna horských kol, vodní sporty na pláži - windsurfing, plachetnice a katamarány, vodní lyže, potápěčské centrum, půjčovna lodí, lodní výlety, aj.
 

Wellness & beauty

Garden Beauty Center poskytuje estetickou péči o obličej a tělo, nejrůznější masáže (např. thajská, havajská)
 

Pláž

Krásná dlouhá pláž s bílým pískem přímo u hotelu, lehátka a slunečníky od 2 řady zdarma. Plážové osušky zdarma k vyzvednutí u plavčíka (garance kartičkou, kterou každý obdrží při příjezdu na recepci). Na pláži je snack bar, sprcha a toalety. Pokoje Prestige mají na pláži rezervovánu VIP zónu a pokoje Junior Suite 1. řadu slunečníků. Klienti, kteří si přejí slunečník v 1.ř., si mohou rezervovat místa při příjezdu na recepci (dle volné kapacity, poplatek € 25/pokoj/den).

Fotogalerie: GARDEN BEACH****

Tato fotogalerie je prázdná.