Vyhledávání

Kontakt

CK Ciao Italia (Pavlína Šišková)
TŘINEC/ CAGLIARI

+420737354141 / +393333962729

pavlina.siskova@seznam.cz

HOTEL CLUB SPIAGGE DI SAN PIETRO****

Vzdálenost od moře: 300 m
Vzdálenost od letiště: 57 km Cagliari, cca 1 hodina cesty z letiště
 

Poloha
Komplex se nachází na jihovýchodně Sardinie, v oblasti s divokou krajinou, křišťálovým a jak je pro Sardinii pravidlem čistým mořem s dlouhými písečnými plážemi. Pláž u resortu je s pískem světlounké téměř bílé barvy. Nejbližšími městy či osadami jsou cca 7 km vzdálené letovisko Costa Rei a 10 km vzdálené letovisko Villasimius s restauracemi, kavárnami, obchůdky a s večerním životem, kdy se ulice městečka stávají promenádou.
 

Vybavení

Moderní hotelový komplex, postavený ve velice jednoduchém středomořském stylu, komplex se vyznačuje světlými barvami a harmonickými oblouky. Hotel disponuje halou s recepcí, barem a restaurací, dvěma bazény (jeden je dětský) vybavenými lehátky a slunečníky, butikem, divadlem a venkovním nehlídaným parkovištěm. Za poplatek možnost masáží a kosmetických kúr, hotel poskytuje širokou nabídku sportovního vyžití (za poplatek), dětské kluby. Wi-Fi zdarma na recepci a v její bezprostřdní blízkosti.
 

Ubytování

Hostům je k dispozici 114 jednoduše, moderně, ale prakticky zařízených pokojů, které jsou umístěny v přízemí a prvním patře. V přízemí je součástí pokoje teráska s přístupem na nádvoří. V prvním patře mají pokoje balkón. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV/Sat, telefonem, minibarem, trezorem, koupelnou se sprchovým koutem a fénem. Ač je komplex situován cca 250 - 300 metrů od moře, nemá žádný z pokojů výhled na moře.

CLASSIC: dvoulůžkové pokoje v přízemí nebo v 1. patře s možností 1 přistýlky pro dítě do 14 let nebo dětské postýlky.
FAMILY ROOM pro 4 osoby sestává ze dvou oddělených pokojů a 1 koupelny. Tyto pokoje jsou pouze na vyžádání. Max obsazenost 4 dospělí.

Stravování

ALL INCLUSIVE: zahrnuje plnou penzi formou bufetu včetně nápojů pouze v době oběda a večeře (1/2 l vody, 1/4 l stolního vína, 1 nealkoholický nápoj nebo sklenici čepovaného piva). Nealkoholické nápoje z postmixu k dispozici po celý den. Snack - malé občerstvení od 11:30-12:30 a od 16:30-17:30 hod. Kuchyně vysoké úrovně je zaměřena na regionální a národní speciality.
V restauraci je vyhrazena zóna pro matky s dětmi s mikrovlnnou troubou, ohřívačem kojeneckých lahví a sterilizátorem.

Za příplatek je možný HARD ALL INCLUSIVE: zahrnuje od 11:00-23:00 hod. stolní víno, čepované pivo, nealkoholické nápoje z postmixu, místní likér mirto, místní grappa, long drinks, espresso, capucino a čaj, kopečkovou zmrzlinu.
Příplatek za hard all inclusive se platí vždy za všechny osoby v pokoji včetně dětí.

Pobyt je možný na vyžádání pouze s polopenzí a nápoji.
 

Pro děti

Dětem je k dispozici dětský bazén vybavený lehátky a slunečníky, mini klub (4 - 12 let) a junior klub (12 - 16 let), včetně zábavy a sportovních aktivit.
 

Sport a animace

Hotel disponuje bazénem se soláriem, dvěma tenisovými kurty a fotbalovým hřištěm s možností nočního osvětlení (za příplatek). Animace v italském jazyce (v hlavní sezoně) zahrnují: plážový volejbal, tenis, plavání, fotbal, šipky a lukostřelbu. Pro večerní zábavu je zde kabaret, piano bar a divadlo (všechny programy pouze v italštině). Na vyžádání a za poplatek lze prostřednictvím recepce zajistit pronájem kol, nafukovacích člunů, windsurfing, kánoí, vodních šlapadel, vodních lyží, potápění.
 

Pláž

Písečná pláž se nachází 300 m od centrální budovy a maximálně 500 m od pokojů, jedná se o dlouhou pláž s jemným, téměř bílým pískem rámovanou vzrostlými eukalypty a porostem opuncií (druh kaktusu). Lehátka a slunečníky jsou v rámci klubové karty zdarma (vždy 1 slunečník a 2 lehátka na pokoj - mimo 1. řadu - ta je za poplatek), na pláži je také beachvolejbalové hřiště. Plážové osušky za poplatek. výměnu.

Fotogalerie: HOTEL CLUB SPIAGGE DI SAN PIETRO****

Tato fotogalerie je prázdná.