Vyhledávání

Kontakt

CK Ciao Italia (Pavlína Šišková)
TŘINEC/ CAGLIARI

+420737354141 / +393333962729

pavlina.siskova@seznam.cz

CORTE CALA DEI PINI***

Jih - Kraj CAGLIARI - Porto Pino

Vzdálenost od moře: 600 m
Vzdálenost od letiště: 73 Km Cagliari, 286 Km Alghero, 312 Km Olbia
Vzdálenost od přístavu: 276 Km Porto Torres, 314 Km Olbia, 332 Km Golfo Aranci,

 

Poloha

Velmi příjemný moderní hotel se nachází v klidné části na začátku letoviska Porto Pino, 5 km od městečka Santa Anna Arresi, kam jezdí autobus. Z jedné strany je obklopen borovicovým hájem a z druhé lagunami, původně sloužícími k těžbě mořské soli. 100 m od hotelu vyrostlo malé komerční centrum s restaurací-pizzerií a několika malými obchůdky a nový komplex řadových vilek.

 

Vybavení

Snack-bar, společenský sál, restaurace, bazén se solární terasou vybavenou lehátky.

 

Pokoj

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek mají balkon, jsou velmi vkusně zařízené stylovým nábytkem, centrálně klimatizované, vybavené telefonem, TV, koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, používání ledničky a trezoru pouze za poplatek. K dispozici jsou i pokoje pro tělesně postižené. 4-lůžkové pokoje vždy s palandou.
Jednolůžkový pokoj pouze na vyžádání!

 

Stravování

Plná penze – snídaně, obědy jsou formou bufetu. Večeře jsou formou menu (vybírá se při večeři o den dříve).
1x týdně typická místní večeře.

 

Sportovní nabídka

Bazén vybaven lehátky a slunečníky. Na pláži vodní šlapadla a nafukovací čluny, možnost potápění. Tenisové kurty se nacházejí v Sant´Anna Arresi.

Klubová karta (v ceně zájezdu) zahrnuje: plážový servis a transfer na pláž, vstup do bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu, aquagym, aerobic, animace a večerní představení, miniklub pro děti 3-12 let a dětský koutek v zahradě.

 

Pláž

3 km dlouhá, rozlehlá pláž pyšnící se bílým pískem, pozvolným vstupem do moře a křišťálově čistou vodou, je vzdálená od hotelu 600 m. Kyvadlová doprava na pláž zdarma. Na pokoj vždy 2 lehátky a 1 slunečník.

 - CORTE CALA DEI PINI HOTEL CLUB  - CORTE CALA DEI PINI HOTEL CLUB  - CORTE CALA DEI PINI HOTEL CLUB Pláž poblíž hotelu - CORTE CALA DEI PINI HOTEL CLUB Písečné duny - CORTE CALA DEI PINI HOTEL CLUB Písečné duny - CORTE CALA DEI PINI HOTEL CLUB Písečné duny - CORTE CALA DEI PINI HOTEL CLUB Jemný písek na pláži - CORTE CALA DEI PINI HOTEL CLUB  - CORTE CALA DEI PINI HOTEL CLUB  - CORTE CALA DEI PINI HOTEL CLUB  - CORTE CALA DEI PINI HOTEL CLUB