Vyhledávání

Kontakt

CK Ciao Italia (Pavlína Šišková)
TŘINEC/ CAGLIARI

+420737354141 / +393333962729

pavlina.siskova@seznam.cz

VILKY PORTO PINO***

Jih - Kraj CAGLIARI - Porto Pino

Vzdálenost od moře: 1500 - 3500 m
Vzdálenost od letiště: 70 Km Cagliari, 286 Km Alghero, 300 Km Olbia
Vzdálenost od přístavu: 270 Km Porto Torres, 300 Km Olbia, 332 Km Golfo Aranci

 

Poloha

Vilky Porto Pino se nachází v klidné části jižní Sardinie vyznačující se krásnými plážemi a zelení borovicových hájů. Malý komplex se skládá z několika řadových domků, na klidném a osamělém místě cca 5 km od Sant´Anna Arresi, ve vzdálenosti cca 100 m je obchodní centrum se supermarketem, 400 m restaurace, bar, pizzerie a trafika. Ve městečku Sant´Anna Arresi je lékárna, lékařská pohotovost, banka a obchody.

 

Vybavení

Nedávno zrekonstruované apartmány jsou jednoduše a funkčně vybaveny, mají vlastní sociální zařízení, TV, klimatizaci a pračku (za poplatek), každý apartmán má samostatný vchod, jedno parkovací místo, některé mají navíc venkovní sprchu. Jsou umístěny v přízemí nebo v prvním patře s verandou nebo terasou vybavenou barbecue.

 

Pokoj

Apartmán bilo 2 - ložnice s manželskou postelí + obývací pokoj s kuchyňským koutem.
Apartmán bilo 4 - ložnice s manželskou postelí + obývací pokoj navíc s rozkládací pohovkou pro další 2 osoby a kuchyňským koutem.
Apartmán trilo 6 - ložnice s manželskou postelí, další pokoj se dvěma lůžky nebo palandou, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro další 2 osoby a kuchyňským koutem. Některé z těchto apartmánů mohou být mezonetové.
Apartmán quadrilo 8 - ložnice s manželskou postelí, dva pokoje se dvěma lůžky nebo palandou, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro další 2 osoby a kuchyňským koutem. Některé z těchto apartmánů mohou být mezonetové.

 

Stravování

Bez stravy.

 

Sportovní nabídka

V blízkosti potápěčské centrum, půjčovna lodí, bazén v hotelu Corte Cala dei Pini Hotel Club.

 

Pláž

Krásná pláž s jemným, bílým pískem, menšími útesy a skálami, pozvolný vstup do moře. Plážový servis za poplatek - rezervaci je nutné provést při objednávce apartmánu.

 

Poplatky na místě

POVINNÉ: (neplatí děti do nedovršených 3 let) spotřeba vody, plynu a elektřiny €35/os./týden €35, závěrečný úklid €55 (bilo 2,4), €65 (trilo), neuklizený kuchyňský kout poplatek €50, vratná kauce €150.

NEPOVINNÉ (na vyžádání): dětská postýlka €40/týden/pro děti do 2 let, ložní prádlo €8/os./výměna po týdnu, ručníky €8/ os./výměna po týdnu, ložní prádlo a ručníky €13/os./výměna po týdnu, klimatizace €50/týden (bilo 2,4), €60 (trilo), pračka €40/týden, plážový servis €70/týden/ 2 lehátka + 1 slunečník/ jednotka. Psi jsou v apartmánech akceptováni na vyžádání a za poplatek €50/týden.

exterier apartmánů - VILKY PORTO PINO (SILVER) veřejná pláž - VILKY PORTO PINO (SILVER) exterier apartmánů - VILKY PORTO PINO (SILVER) interiér apartmánů - VILKY PORTO PINO (SILVER) exteriér apartmánů - VILKY PORTO PINO (SILVER) duny - VILKY PORTO PINO (SILVER)

Máte dotazy k těmto vilkám?

Kontaktujte nás prosím