Vyhledávání

Kontakt

CK Ciao Italia (Pavlína Šišková)
TŘINEC/ CAGLIARI

+420737354141 / +393333962729

pavlina.siskova@seznam.cz

BAIA DELLE PALME RESIDENCE***

Jih - Kraj CAGLIARI - Santa Margherita di Pula

Lokalita: Santa Margherita di Pula
Vzdálenost od moře: 500 - 800 m
Vzdálenost od letiště: 40 km Cagliari, 277 km Alghero, 311 km Olbia
Vzdálenost od přístavu v případě dovolené s vlastní dopravou: 272 km Porto Torres, 311 km Olbia, 328 km Golfo Aranci, Cagliari 35 km

 

Poloha

Rezidence Baia delle Palme se nachází na jihu Sardinie, Komplex je obklopen středomořskou vegetací. Městečko Pula je vzdáleno cca 3 km - velmi špatně dostupné pěšky i místní dopravou.

U TĚCHTO APARTMÁNŮ JE POTŘEBA POČÍTAT S TÍM, ŽE BUDE NUTNÉ SI ALESPOŇ NA NĚJAKÝ ČAS VYPŮJČIT AUTO. JAKO CK DOPORUČUJEME TOTO UBYTOVÁNÍ BUĎ NA VLASTNÍ DOPRAVU NEBO S AUTEM PRONAJATÝM NA CELÝ POBYT.

 

Vybavení

Apartmánový komplex nabízí bazén (280 m2) s mořskou vodou, malý bar kde je podávána jednoduchá snídaně či kde lze zakoupit snack v průběhu dne. Nehlídané parkoviště. Ve vzdálenějším okolí naleznete restaurace a pizzerie.
Možnost připojení wifi zdarma pouze u recepce. Pro děti je k dispozici menší dětské hřiště.

Otevírací doba recepce je následující: 2. 6. - 7. 9. 2017 otevřena po-pá 9-13h a 15-19h, v sobotu 9-13h a 15-20h, v dalších obdobích se doby mohou lišit.

 

Pokoj

Komplex je vystaven v typickém středomořském stylu. Apartmány jsou světlé a vybavené TV/Sat, telefonem, klimatizací, každý apartmán má buď terasu nebo balkon s výhledem do zahrady či na bazén.

Typologie apartmánů:
Mono - "MIMOSE" (20 m2) pokoj s manželským lůžkem (případně může být i s rozkládací pohovkou misto manželského lůžka), kuchyňským koutem a příslušenstvím, koupelna se sprchou nebo vanou. Všechny se nacházejí v přízemní. Maximální obsazenost 2 osoby.
Bilo - ,,BOUGANVILLE, (cca 37 m2), ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelna se sprchovým koutem či vanou, s terasou nebo balkonem. Maximální obsazenost 4 osoby + dítě do 2 let.
Trilo - ,,STRELIZIE,,, (cca 46 m2),  skládající se z ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 oddělenými lůžky, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelny se sprchovým koutem či vanou, s terasou nebo balkonem. Maximální obsazenost 4 dospělé osoby + 2 děti do 12 let + dítě do 2 let.
Trilo "MARE - Pini" (cca 46 m2), celkem 4 apartmány z nichž 2 jsou v přízemí a 2 v prvním patře, vybaveny stejně jako trila. Tyto apartmány se nacházejí v samotné blízkosti moře. Maximální obsazenost 4 dospělé osoby + 2 děti do 12 let + dítě do 2 let.

Apartmány nejsou vybaveny fénem.

 

Stravování

Bez stravy, případně se snídaní (jednoduchá sladká, ale i slaná snídaně) - POUZE NA VYŽÁDÁNÍ a jen v hlavní sezoně.

Nejbližší restaurace v městečku Pula, kde najdete také supermarkety a další obchůdky.

 

Sportovní nabídka

Součástí residenčního komplexu je bazén se slanou mořskou vodou (v provozu červen - září). U bazénu lehátka a slunečníky zdarma - dle disponibility. Residence nabízí možnost pronájmu horských kol. golfové hřiště "Is Molas" je vzdáleno cca 3 km od komplexu.

 

Pláž

Vzdálenost od písečné pláže je 400 - 900 m (dle polohy Vašeho apartmánu). Cesta na pláž je čistě přírodní, krytá piniemi. Jen pár minut jízdy autem naleznete spoustu dalších krásných písečných pláží (Nora, Santa Margherita di Pula, Chia, Tuerredda). Plážový servis zde není k dispozici.

Fotogalerie: BAIA DELLE PALME RESIDENCE

Tato fotogalerie je prázdná.

Máte dotazy k této residenci?

kontaktujte nás prosím