Vyhledávání

Kontakt

CK Ciao Italia (Pavlína Šišková)
TŘINEC/ CAGLIARI

+420737354141 / +393333962729

pavlina.siskova@seznam.cz

BAIA DI NORA****

 

Jih - Kraj CAGLIARI - Pula

Vzdálenost od moře: 50 m
Vzdálenost od letiště: 38 km Cagliari, cca 35 - 40 minut od letiště
 

Poloha

Luxusní hotel se nachází nejen na jednom z nejkrásnějších, ale i historicky významných míst jižní Sardinie, jen 38 km od hlavního města Cagliari a pouhé 2 km od centra městečka Pula, kam lze vyrazit za nákupy i zábavou. Hotel se pyšní svou polohou přímo u křišťálově čistého moře a nedaleko archeologické zóny Nora (cca 1 km, dávné římské město). Hotel svými službami jistě uspokojí jak dospělé klienty tak rodiny s dětmi.

 

Vybavení

K pohodlí hostů a příjemně strávené dovolené přispívají zajímavě řešené společenské prostory, pečlivě udržovaná okrasná zahrada i profesionálně vyškolený personál.
Hotel svým klientům nabízí: služby recepce, vnitřní i otevřenou restauraci s nabídkou typických místních i mezinárodních pokrmů doplněných výbornými lokálními víny, snack bar s nabídkou rychlého občerstvení, barbecue, americký bar, piano bar. V zahradě u pláže velký bazén (vybaven hydromasážními tryskami) se slunečníky a lehátky, bar u bazénu. Internetové Wi-Fi připojení je v celém areálu zdarma, na recepci je možnost pevného připojení (internetový koutek) také zdarma. Hotel disponuje několika kompletně a moderně vybavenými kongresovými sály pro 30 až 200 osob. Za poplatek je možná služba hlídání dětí. Pro děti je také připravován večerní animační program. Hotel má k dispozici také vlastní nehlídané parkoviště.

 

Pokoj

Tento oblíbený hotel tvoří 121 dvoulůžkových pokojů, z nichž 22 má možnost 3. a 4. lůžka. I přes vyšší počet pokojů se jedná o příjemný, tichý hotel na vysoké úrovni.
Všechny pokoje jsou vybaveny fénem, klimatizaci s individuální regulací, telefonem, TV, minibarem, wi-fi, trezorem a balkónem nebo patiem s posezením.

Pokoje Standard (22 m2) jsou pro 2 – 3 osoby, pokoje Standard Family (33 m2) mají navíc vestavěné patro, na kterém jsou další 2 lůžka a jsou pro 3 – 4 osoby. Mohou být v přízemí nebo prvním patře.
Na vyžádání a za příplatek je dále možné zajistit pokoje Standard s výhledem do zahrady v přízemí nebo 1. patře, Standard s výhledem na fontánu v přízemí nebo prvním patře, 3 x pokoj Superior (26 m2) - vnější část hotelu, nacházejí se v 1. patře a mají panoramatický výhled do krajiny, 1x Suite (45 m2) se nachází v centrální části hotelu v 1. patře a má výhled na fontánu - (pouze jeden pokoj v celém hotelu)!, jednolůžkový pokoj, pokoj pro handicapované osoby.

Pokoje se dále liší polohou - pokoje s výhledem na fontánu jsou orientovány dovnitř komplexu a mají výhled do centrální zahrady s fontánou. Pokoje s výhledem do zahrady jsou pak otočeny vně komplexu.

 

Stravování

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře servírovaná formou výběru z menu (salátový bufet). Možnost dokoupení plné penze (oběd bufetovou formou).

V blízkosti hotelu jsou 2 restaurace: Su Guventedu nebo Terme di Nora.

 

Sportovní nabídka

Zdarma posilovna, stolní tenis, pétanque. Za poplatek tenisové kurty s osvětlením, biliard, půjčovna horských kol, vodní sporty na pláži. Milovníci golfu jistě ocení blízkost 18-ti jamkového golfové hřiště Is Molas (cca 6 km).

 

Pláž

Přímo u hotelu se rozprostírá krásná pláž s jemným bílým pískem, na které mají klienti zdarma k dispozici plážový servis (2 polohovací křesla a 1 slunečník/pokoj, plážová osuška/os.). Lehátka jsou za poplatek €6/den/osoba. Na pláži je možné vyzkoušet si za poplatek vodní sporty - šlapadla, kanoe, windsurfing.
Další krásné pláže najdete do půl hodiny cesty autem od hotelu - jmenujme např. Santa Margherita di Pula, Chia, Tuerredda nebo Capo Malfatano.

 

Fotogalerie: BAIA DI NORA

Tato fotogalerie je prázdná.

Kontaktujte nás