Vyhledávání

Kontakt

CK Ciao Italia (Pavlína Šišková)
TŘINEC/ CAGLIARI

+420737354141 / +393333962729

pavlina.siskova@seznam.cz

CALA VERDE RESIDENCE***

Jih - Kraj CAGLIARI - Santa Margherita di Pula

Vzdálenost od moře : 150 - 400 m
Vzdálenost od letiště: 45 km Cagliari, 270 km Alghero, 306 km Olbia
Vzdálenost od přístavu: 279 km Porto Torres, 306 km Olbia

 

Poloha

Tento residenční komplex se nachází přímo u moře, na několikakilometrové písečné pláži. Lokalita S.Margarita di Pula se rozkládá podél pobřeží jen pár kilometrů od městečka Pula, která je turistickým centrem této oblasti. Mezi komplexem a Pulou funguje pravidelná autobusová doprava.

 

Vybavení

Celý komplex je vybudován ve vzrostlém piniovém háji, který chrání před ostrými slunečními paprsky. Veškeré apartmány jsou přízemní, nebo patrové, každý má svou předzahrádku, některé gril, apartmány v prvním patře mají balkon.
U vstupu do komplexu Cala Verde ( železná brána ) se nachází zóna s možností wifi zdarma. Jsou zde lavičky, kde je možnost se posadit.

Obchod s potravinami i dalším smíšeným zbožím je cca 250 metrů od vstupní zelené železné brány - směr k silnici. (Zavřen mezi 12.30 - 17.00 hod.)

 

Pokoj

Všechny apartmány jsou jednoduše, ale účelně zařízeny. Na místě je možné doobjednat za příplatek klimatizaci a televizi.
Parkování je možné přímo před apartmány.

Bilo 2 - ložnice, obývací pokoj s pohovkou a plně vybaveným kuchyňským koutem. Venkovní posezení nebo balkon.
Bilo 4 - ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a plně vybaveným kuchyňským koutem. Venkovní posezení nebo balkon.
Trilo 5 - ložnice, pokoj s dvěma oddělenými lůžky, další pokoj s palandou, obývací pokoj s pohovkou a plně vybaveným kuchyňským koutem. Venkovní posezení nebo balkon. Některé apartmány jsou mezonetového typu.

Zvířata nejsou v apartmánech akceptována.

 

Stravování

Bez stravy.

V komplexu je Risto-bar Da Nonno, který je klientům villaggia k dispozici od 8.30 hod do 10 hod pro snídaně; 12.30 - 14 hod. obědy; 20 - 22 hod. večeře - vše za poplatek. Restaurace slouží v průběhu dne mimo uvedené hodiny jako bar a je otevřena. Funguje od půlky června do začátku září (první týden v září)

 

Sportovní nabídka

Tenisové kurty, petang, hřiště na malý fotbal, bazén otevřen od července do konce srpna za poplatek €2/osoba/den. Možnost pronájmu horských kol. V této oblasti je možné se věnovat řadě vodních sportů, přímo na pláži je půjčovna surfů, loděk, malých katamaránů a vodních lyží.

 

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Dle konkrétního apartmánu je max. vzdálenost 400 m, slunečníky a lehátka na pláži jsou za poplatek.

 

Poplatky na místě

POVINNÉ: závěrečný úklid Bilo € 65/ apartmán, trilo € 70/ apartmán; Spotřeba energií, ložní prádlo, ručníky € 30/ osoba/ týden, vratná kauce € 155/apartmán. Pobytová taxa městu € 0,50/osoba/den.

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání při rezervaci): Tv € 25/ apartmán/týden, dětská postýlka € 25/ týden, klimatizace € 65/týden. Plážový servis (slunečník + 2 lehátka ) € 120/týden/do vyčerpání.

Letecký pohled na pláž - CALA VERDE (SILVER)  - CALA VERDE (SILVER)  - CALA VERDE (SILVER)  - CALA VERDE (SILVER)  - CALA VERDE (SILVER)  - CALA VERDE (SILVER)

Máte dotazy k této residenci?

Kontaktujte nás prosím