Vyhledávání

Kontakt

CK Ciao Italia (Pavlína Šišková)
TŘINEC/ CAGLIARI

+420737354141 / +393333962729

pavlina.siskova@seznam.cz

FLAMINGO****

Jih - Kraj CAGLIARI - Santa Margherita di Pula

Vzdálenost od moře: 0 m
Vzdálenost od letiště: 45 km Cagliari, 277 km Alghero, 311 km Olbia
Vzdálenost od přístavu v případě vlastní dopravy: 272 km Porto Torres, 311 km Olbia, 328 km Golfo Aranci, 40 km Cagliari

 

Poloha

Hotelový areál zasazený do rozlehlé zahrady pod korunami eucalyptů, se nachází v klidné lokalitě cca 40 km od hlavního města Cagliari, přímo u bílé písečné pláže.

 

Vybavení

Komplex se skládá z hlavní budovy a dalších 10 vil, 6 postavených současně s hotelem a další 4 vily postavené později s pokoji I Nidi superior, celkem 180 pokojů. V hotelu jsou 3 restaurace („I Coralli" přímo u bazénu - specializovaná na delikatesy, „Le Lanterne,“ otevřená v době oběda a „Wild Duck,“ která je k dispozici pouze pro klienty pokojů I Nidi), bar, pianobar, bazén s lehátky a slunečníky, dětský bazén, dětský koutek, TV místnost, konferenční sál, butik, divadlo v parku. Za poplatek: wellness centrum (s vyhřívaným bazénem a hydromasážemi, saunou, masážemi, esenciálními oleji, tureckými lázněmi a dalšími službami), fitness centrum, tenis. Vlastní nehlídané parkoviště.

 

Ubytování - pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací s centrální regulací, telefonem, fénem, TV/Sat, minibarem, balkonem či terasou (typologie I Nidi). Pokoje jsou umístěny v přízemí nebo 1. patře (mimo typologii Superior). Hotel nabízí svým klientům následující typy pokojů:

Pokoje se nacházejí buď v centrální budově nebo jsou umístěné ve vilkách u moře:
STANDARD: dvoulůžkové pokoje s možností 3. a 4. lůžka s výhledem do zahrady nebo na moře (za příplatek). Jedná se o dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky nebo dětské postýlky s max. obsazeností 3 os. Typ pokojů standard se nachází v přilehlých vilách.
RODINNÝ POKOJ STANDARD: V nabídce jsou také tzv. rodinné pokoje - dva pokoje propojené vnitřními dveřmi. Rodinné pokoje mají maximální obsazenost 5 osob (jedná se o dvě dveřmi propojené ložnice, 1 koupelna. Max. obsazenost: 4 + INF.)
SUPERIOR VISTA MARE: rekonstruované dvoulůžkové pokoje s možností 3. lůžka, v 1.patře s výhledem na moře a zařízeným balkonem. Nacházejí se výhradně v hlavní budově hotelu.
EXECUTIVE: rekonstruované dvoulůžkové pokoje s možností 3. lůžka, v přízemí nebo v prvním patře. Svěží a moderní pokoje pro náročnější hosty, kteří si potrpí na detail. V těchto pokojích je hostům k dispozici připojení wi-fi, dále je k dispozici také varná konvice, ke které náleži set s nabídkou čajů. Součástí je také televize s plochou obrazovkou. Pro hosty je nachystán župan a pantofle. Tento typ pokoje je možné vyžádat i ve variantě rodinného pokoje pro max 4 osoby.
SUITE VISTA MARE: svého druhu jediná, nedávno vybudovaná suite v hotelu. Maximální obsazenost 5 osob. Pouze na vyžádání

Pokoje ve vilách I Nidi:
I NIDI SUPERIOR: jsou v nově postavených vilách v parku, pouhých 70 m od moře a hlavní budovy. Světlé, nově zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny terasou/zahrádkou s venkovním posezením. Poskytují větší soukromí, ale bez možnosti výhledu na moře. Max. obsazenost 3 osoby. V těchto pokojích je hostům k dispozici připojení wi-fi. Dále je k dispozici také varná konvice, ke které náleži set s nabídkou čajů. Pokoj má televizi s plochou obrazovkou. Pro hosty je nachystán župan a pantofle.
SUITE I NIDI: vybavené jako pokoje I Nidi, ale mají 2 posuvnými dveřmi oddělené místnosti (ložnice s manželskou postelí a obývací pokoj s rozkládacím 2-lůžkem), navíc jsou vybavené hydromasážní vanou většinou umístěnou na terase, některé v koupelně. Balkon/zahrádka vybavené slunečníkem a 2 lehátky. Max. obsazenost 5 osob (5 lůžko pouze na vyžádání). I v těchto pokojích je hostům k dispozici připojení wi-fi. Dále je dispozici varná konvice, ke které náleži set s nabídkou čajů. Pokoj má televizi s plochou obrazovkou. Klienti pokojů I Nidi Suite mají v ceně jednodenní vstup do wellness centra (při min. pobytu 7 nocí) a v hlavní sezóně mají vyhrazenu exkluzivní restauraci Wild Duck (v provozu zpravidla od poloviny června do poloviny září).
Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.

 

Stravování

Polopenze: jednoduché snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu.

 

Restaurace:

I CORALLI - restaurace v hlavní budově v blízkosti bazénu nabízí italskou i mezinárodní kuchyni. V okrajových částech sezóny je právě tato restaurace hlavní hotelovou restaurací pro všechny typy pokojů.
LE LANTERNE - restaurace á la carte s výhledem na moře je otevřená pouze v hlavní sezóně v době oběda 12:30-14h. Snídají v ní hosté také hosté pokojů Standard a Superior.
WILD DUCK - je exkluzivní restaurace, která je vyhrazená pouze pro klienty pokojů I Nidi. Nabízí sofistikované a rafinované menu a kreativní kombinace šéfkuchaře. V poledne je tato restaurace určena pro hosty s plnou penzí (12:30-14h, výběr ze 2 jídel/chod, oběd je servírován bufetovým způsobem). Večeře servírovaná, výběr z menu.
Bar u bazénu je otevřen 10-23h - v poledne nabízí lehké obědy na bázi salátů, tousty, pizzu, čerstvé ovoce a zmrzlinu, večer slouží jako piano bar.
Na vyžádání možnost bezlepkové i vegetariánské stravy.

 

Sportovní nabídka

Tenisové kurty (osvětlené, za poplatek), fitness ( za poplatek ), animační programy pro děti i dospělé, miniclub (od poloviny června do poloviny září), minigolf, beach volejbal, vodní lyže, windsurfing, potápěčské centrum (na objednávku), půjčovna loděk, beauty centrum. 9 a 18 jamkové golfové hřiště Is Molas leží 9 km od hotelu.

 

Pláž

Soukromá písečná pláž je přímo před hotelem, na pláži je stinná zóna s rákosovou střechou a s polohovacími křesílky zdarma. Klasická lehátka a slunečníky za poplatek.

Plážová osuška/ zapůjčení a každá výměna €3 + vratná kauce €10.
plážový servis (slunečník + lehátko) 1 řada €15/osoba/den
plážový servis (slunečník + lehátko) 2 řada €10/osoba/den


KARTIČKA MOŘE + SPA (s platností na  7 dní) zahrnuje:

  • 2 lehátka + slunečník + plážová osuška;
  • dva volné vstupy do hotelového SPA IPPOCAMPO* a to včetně sauny, turecké sauny, vyhřívaného bazénu s hydromasážními tryskami, emočními sprchami a okruhem kneipp.
    Kartička moře + Spa s lehátky v první řadě € 80 osoba (7 dní)
    Kartička moře + Spa s lehátky v druhé řadě € 60 osoba (7 dní)

* Mimo hlavní sezonu může být provoz Spa omezen či zcela pozastaven.

 

 

Kontaktujte nás