Vyhledávání

Kontakt

CK Ciao Italia (Pavlína Šišková)
TŘINEC/ CAGLIARI

+420737354141 / +393333962729

pavlina.siskova@seznam.cz

IS MORUS RELAIS****

Jih - Kraj CAGLIARI - Santa Margherita di Pula

Vzdálenost od moře: 50 m
Vzdálenost od letiště: 49 km Cagliari, 281 km Alghero, 315 km Olbia
Vzdálenost od přístavu: 276 km Porto Torres, 315 km Olbia, 332 km Golfo Aranci

 

Poloha

Romantický hotelový areál rozkládající se na ploše 70 000 m², vhodný pro klidnou dovolenou, leží přímo u menší bílé písečné skalisky roubené pláže. Hotel je doslova obklopený pečlivě udržovanou zahradou se vzrostlými stromy. Leží v klidné oblasti cca 10 km od městečka Pula.

 

Vybavení

Luxusní komplex se skládá z centrální budovy a přízemních vilek, ponořených v rozlehlé zahradě. V areálu je velký bazén se sladkou vodou vybavený lehátky a slunečníky, restaurace s venkovním posezením přímo u pláže, další restaurace v budově slouží k podávání snídaní a večeří, piano bar, parkoviště. wi-fi k dispozici na pokojích a v prostorách hlavní budovy zdarma.

Psi malé rasy do 6 kg jsou akceptováni pouze ve vilách za poplatek. Mají ovšem zakázán vstup do veřejných prostor jako je recepce, restaurace, bar, pláž, atd.

 

Pokoj

Hotel nabízí 55 pokojů standart a deluxe, které jsou pouze v hlavní budově a pokoje junior suite nacházející se ve vilkách rozmístěných v zahradě (na vyžádání celé vily až pro 7 osob).Všechny jsou vybaveny klimatizací, telefonem, TV/Sat, minibarem, fénem, některé trezorem.

Typologie pokojů:
Standard směrem do parku - dvoulůžkový pokoj s výhledem do parku a možností dětské postýlky na vyžádání, bez balkonu.
Standard směrem k moři - dvoulůžkový pokoj s balkonem orientován směrem k moři.
Deluxe směrem k moři - dvoulůžkový pokoj s možností 3. lůžka i dětské postýlky, balkon.
Junior suite cottage – ložnice s manželskou postelí opticky oddělena od obývacího pokoje s možností 3. lůžka a dětské postýlky. Na vyžádání.

 

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou výběru z menu.

 

Sportovní nabídka

Tenisové kurty a půjčovna kol za poplatek. Dále najdete v blízkosti hotelu - možnosti potápění a vodních sportů na pláži Santa Margherita di Pula, jízdy na koních, vyhlášené golfové hřiště Is Molas a Chia Golf club cca 10 minut autem.

 

Pláž

Soukromá, písečná pláž přímo před hotelem je vybavená lehátky a slunečníky zdarma. Plážové osušky pro klienty hotelu zdarma (je vyžadována kauce). Další krásné pláže najdete do půl hodiny cesty autem od hotelu - jmenujme např. Nora, Santa Margherita di Pula, Chia, Tuerredda nebo Capo Malfatano.

 - IS MORUS RELAIS Zahrada s mořem - IS MORUS RELAIS Restaurace - IS MORUS RELAIS  - IS MORUS RELAIS Bazén - IS MORUS RELAIS  - IS MORUS RELAIS  - IS MORUS RELAIS  - IS MORUS RELAIS Junior Suite - IS MORUS RELAIS Průhled zahradou na moře - IS MORUS RELAIS Výhled do zahrady - IS MORUS RELAIS Bazén se zahradou - IS MORUS RELAIS Pláž - IS MORUS RELAIS Dětské hřiště - IS MORUS RELAIS Pláž - IS MORUS RELAIS Soukromá pláž - IS MORUS RELAIS

 

Máte dotazy k tomuto hotelu?

Kontaktujte nás prosím