Vyhledávání

Kontakt

CK Ciao Italia (Pavlína Šišková)
TŘINEC/ CAGLIARI

+420737354141 / +393333962729

pavlina.siskova@seznam.cz

LA PINETA***

Jih - Kraj CAGLIARI - Santa Margherita di Pula

Vzdálenost od moře : 150 - 400 m
Vzdálenost od letiště: 45 km Cagliari, 270 km Alghero, 306 km Olbia
Vzdálenost od přístavu: 279 km Porto Torres, 306 km Olbia

 

Poloha

Tento rezidenční komplex je situován přímo u moře – na několikakilometrové bílé písečné pláži. Lokalita Santa Margherita di Pula se rozkládá podél pobřeží, jen pár kilometrů od městečka Pula, která je turistickým centrem této oblasti. Mezi komplexem a Pulou funguje pravidelná autobusová doprava (interval v sezóně přes den asi hodina hodiny).

 

Vybavení

Celý komplex je vybudován ve vzrostlém piniovém háji, který chrání před ostrými slunečními paprsky. Veškeré apartmány jsou přízemní nebo patrové, každý má svou předzahrádku (některé gril), apartmány v prvním patře mají balkon. Nedaleko komplexu naleznete supermarket, pizzerii s barem, pár obchůdků, parkoviště – 1 auto na apartmán.

 

Pokoj

BILO 2: obývací místost s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, koupelna a toaleta.
BILO 4: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem, oddělená ložnice s manželskou postelí, koupelna a toaleta.
TRILO 5: jako BILO 4 plus ložnice s palandou. Apartmány jsou jednoduše, ale účelně zařízeny. Na místě je možné doobjednat za příplatek klimatizaci a televizi .

 

Stravování

Bez stravy.

 

Sportovní nabídka

Tenisové kurty, hřiště na malý fotbal. Možnost pronájmu horských kol. V této oblasti je možné praktikovat řadu vodních sportů, přímo na pláži je půjčovna surfů, loděk, malých katamaránů a vodních lyží.

 

Pláž

Písečná s pozvolným vstupem do moře. Dle konkrétního apartmánu je moře vzdáleno max. 400 m, slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

 

Poplatky na místě

POVINNÉ: závěrečný úklid Bilo € 65/ apartmán, trilo € 70/ apartmán, spotřeba energií, ložní prádlo, ručníky € 30/ osoba/ týden, vratná kauce € 155/ apartmán. Pobytová taxa městu € 0,50/ osoba/ den.

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání při rezervaci): Tv € 25/ apartmán/týden, dětská postýlka € 25/ týden, klimatizace € 65/ týden. Plážový servis (slunečník + 2 lehátka ) € 120/ týden - v plné sezoně jen pokud jsou k dispozici.

 

Pohled na apartmány - LA PINETA  - LA PINETA Venkovní pohled - LA PINETA  - LA PINETA  - LA PINETA Příjezdová cesta k moři - LA PINETA  - LA PINETA  - LA PINETA  - LA PINETA Interiér apartmánů - LA PINETA Pláž - LA PINETA Pláž - LA PINETA Vodní sporty na pláži - LA PINETA Vodní sporty na pláži - LA PINETA

 

Máte dotazy k této residenci?

Kontaktujte nás prosím