Vyhledávání

Kontakt

CK Ciao Italia (Pavlína Šišková)
TŘINEC/ CAGLIARI

+420737354141 / +393333962729

pavlina.siskova@seznam.cz

MARE PINETA***

 

Jih - Kraj CAGLIARI - Santa Margherita di Pula

Vzdálenost od moře: 150 m
Vzdálenost od letiště: 45 km Cagliari, 277 km Alghero, 311 km Olbia
Vzdálenost od přístavu v případě dovolené s vlastní dopravou: 272 km Porto Torres, 311 km Olbia, 328 km Golfo Aranci, Cagliari 40 km

 

Poloha

Menší hotel s přátelskou atmosférou je situovaný na klidném místě, uprostřed piniového háje na pobřeží Santa Margherita di Pula, přímo u privátní hotelové písečné pláže. Celá oblast nabízí krásné pláže, ale také možnost poznávání historických zajímavostí, např. v blízkém městečku Pula (vzdáleném cca 4 km - dosažitelné linkovým autobusem) či při návštěvě archeologické lokality Nora. Ubytování je ideální pro klienty preferující klidnou dovolenou v bezprostřední blízkosti moře.

 

Vybavení

V hotelu je k dispozici menší bazén s výhledem na moře a restaurace pro snídaně a večeře. Dále můžete využít za poplatek fitness centrum, ale i další služby, který se nachází v sousedním hotelu Flamingo, který patří stejnému majiteli a klienti hotelu Mare Pineta mohou využívat všech jeho služeb. Hotel je zcela jistě vhodný pro rodiny s dětmi díky animačním programům v hotelu Flamingo vzdáleném pouhých 400 m od hotelu Mare Pineta. O děti se Vám postará kvalifikovaný personál každý den od 10:00 do 12:00 a odpoledne od 16:00 do 18:00. Večer je pro děti připravená mini diskotéka. Internet je k dispozici v hotelu Flamingo Resort za poplatek (wi-fi).

 

Pokoj

V hotelu je k dispozici 64 pokojů STANDARD pro 2-4 osoby. Všechny mají vlastní vchod z centra piniového háje. Jsou vybaveny satelitní TV, telefonem, klimatizací s individuální regulací, fénem a minibarem. V roce 2012 prošly všechny pokoje kompletní rekonstrukcí. Pokoje jsou vybaveny v moderním duchu. V hoteu se nacházejí jak pokoje s manželskými lůžky, tak pokoje s dvěmi jednotlivými lůžky.

Typy pokojů:

STANDART DVOJLŮŽKOVÝ: manželská postel, či dvě samostatná lůžka. Větší pokoje, kde je možno přidat i dětskou postýlku se nacházejí v přízemí.

STANDARD TŘÍLŮŽKOVÝ: manželská postel + další samostatné lůžko. K těmto třem postelím je možno přidat také dětskou postýlku. Tento typ pokojů se nachází jak v přízemí tak v patře.

STANDARD FAMILY: Větší pokoj tvořen dvěma prostory oddělený posuvnými dveřmi. Maximálně pro 4 osoby + eventuelně se může přidat dětská postýlka.

Pokoje v přízemí mají patio s posezením. Pokoje v prvním patře jsou bez balkonu, pouze s oknem.

 

Stravování

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře servírovaná - výběr z menu. K večeři je k dispozici salátový bufet a bufet s dezerty.

 

Sportovní nabídka

Všichni hosté hotelu Mare Pineta mohou využívat vybavení sousedního hotelu Flamingo - fitness centrum, wellnes (vše za poplatek). Na recepci hotelu vám za poplatek zajistí horská kola, potápění a další aktivity - viz hotel Flamingo****.

 

Pláž

Přímo před hotelem se rozprostírá krásná soukromá pláž z jemného světlého písku. Klienti mají zdarma k dispozici slunečníky, lehátka i polohovací křesílka. Za poplatek je možné pronajmout si lehátka na pláži a plážovou osušku u sousedního hotelu Flamingo.

KARTIČKA MOŘE + SPA (s platností na  7 dní - pro pláž a Spa v hotelu Flamingo) zahrnuje:

  • 2 lehátka + slunečník + plážová osuška;
  • dva volné vstupy do hotelového SPA IPPOCAMPO* a to včetně sauny, turecké sauny, vyhřívaného bazénu s hydromasážními tryskami, emočními sprchami a okruhem kneipp.

    Kartička moře + Spa s lehátky v první řadě

  € 80 osoba (7 dní)

    Kartička moře + Spa s lehátky v druhé řadě

  € 60 osoba (7 dní)

 

* Mimo hlavní sezonu může být provoz Spa omezen či zcela pozastaven.

 

 

Máte dotazy k tomuto hotelu?

Kontaktujte nás prosím