Vyhledávání

Kontakt

CK Ciao Italia (Pavlína Šišková)
TŘINEC/ CAGLIARI

+420737354141 / +393333962729

pavlina.siskova@seznam.cz

NEW BARCAVELA***

Jih - Kraj CAGLIARI - Santa Margherita di Pula

Vzdálenost od moře: 20 m
Vzdálenost od letiště: 53 km Cagliari, 282 km Alghero, 316 km Olbia
Vzdálenost od přístavu: 278 km Porto Torres, 316 km Olbia, 333 km Golfo Aranci

 

Poloha

Rodinný hotel ve vzrostlém piniovém háji, přímo u pláže, 300m od hotelu je komerční centrum se supermarketem, pizzerií  a několika malými obchůdky se suvenýry, vybavením na pláž či pro sport (včetně oblečení) a tabákem. V blízkosti naleznete také zastávky linkových autobusů do cca 13 km vzdáleného městečka Pula, do hlavního města Cagliari či na pláž Chia.

 

Vybavení

Celý hotelový komplex je vystavěn pod přírodní střechou tvořenou korunami borovic, zajišťujících příjemný chládek. Jedná se o rodinný hotel s několikaletou tradicí. Skládá se z hlavní budovy, postavené ve tvaru obrácené lodi (odtud název – barcavela – plachetnice), s recepcí, restaurací s výhledem na moře, společenskou místností a ze dvou menších budov s 27 pokoji. Maximální kapacita hotelu 70 lůžek.
K dispozici je klientům velký bazén se sladkou vodou. Nedávno byla přistavena nová budova, která ještě není otevřená.
Psi malých velikostí jsou v hotelu akceptováni.

 

Pokoj

Veškeré pokoje jsou vkusně a jednoduše zařízené, mají koupelny se sprchovým koutem (některé s vanou), fénem. Pokoje jsou vybaveny klimatizací s individuální regulací, TV, některé pokoje jsou navíc vybaveny malou lednicí . Všechny pokoje v přízemí mají malou předzahrádku či terásku. V prvním patře prostorný balkon (pokoj v 1. patře negarantujeme). Maximální obsazenost pokoje standard 3 osoby. Na vyžádání možnost family room typu suite pro 4 osoby. V případě 3. a 4. lůžka se jedná o rozkládací gauč či křesla, která jsou menších rozměrů - typu přistýlka.

 

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu.

 

Sportovní nabídka

Hotelový bazén (pro tento rok bez skluzavky) s lehátky a slunečníky bez poplatku, na pláži půjčovna kanoí, šlapadel, surfů (vše mimo hotelové služby a za poplatek). Možnost potápění v nedalekém potápěčském centru z kterého jezdí pro klienty do hotelu mikrobus. 4 km od hotelu golfové hřiště Is Molas.

 

Pláž

Krásná soukromá pláž s jemným, bílým pískem a průzračně čistým mořem je přímo před hotelem. Pláž je vybavená slunečníky a lehátky (za poplatek). Na pláži přímo pod hotelem je klientům k dispozici plážový bar s lehkým občerstvením. Další krásné pláže najdete do půl hodiny cesty autem od hotelu - jmenujme např. Nora, Chia, Tuerredda nebo Capo Malfatano.
Plážové osušky nejsou k dispozici.

 - HOTEL NEW BARCAVELA - HOTEL NEW BARCAVELA - HOTEL NEW BARCAVELA - HOTEL NEW BARCAVELA - HOTEL NEW BARCAVELA - HOTEL NEW BARCAVELA - HOTEL NEW BARCAVELA - HOTEL NEW BARCAVELA - HOTEL NEW BARCAVELA - HOTEL NEW BARCAVELA - HOTEL NEW BARCAVELA - HOTEL NEW BARCAVELA - HOTEL NEW BARCAVELA - HOTEL NEW BARCAVELA

 

Máte dotazy k tomuto hotelu?

Kontaktujte nás prosím