Vyhledávání

Kontakt

CK Ciao Italia (Pavlína Šišková)
TŘINEC/ CAGLIARI

+420737354141 / +393333962729

pavlina.siskova@seznam.cz

RESIDENCE IL MELOGRANO

Vzdálenost od moře: 700 m / Vzdálenost od centra San Teodoro: 800 m
Vzdálenost od letiště/přístavu: 30 km Olbia, cca 35 min. cesty z letiště / z přístavu


Poloha

Apartmány na severovýchodě ostrova v docházkové vzdálenosti od vyhlášené pláže La Cinta (cca 700m), v letovisku San Teodoro, cirka 800 m od živého centra s obchody, restauracemi, bary a s širokou nabídkou turistických služeb. Letovisko San Teodoro je jedním z velmi oblíbených cílů turistů. Díky svému bohatému zázemí obchodů, restaurací, barů, pizzerií a diskoték je vyhledáváno především mladými, kteří kromě krásného moře touží i po večerním vyžití. Dominantou San Teodora je zcela nepochybně krásná, široká pláž La Cinta s jemným bílým pískem, táhnoucí se v délce několika kilometrů. Pláž má pozvolný vstupe do moře.
Vzdálenost od letiště v Olbii asi 30 km (cca 35 min).

Vybavení

Nevelký, velmi klidný a pečlivě udržovaný residenční komplex má strategickou polohu. Leží v docházkové vzdálenosti k pláži La Cinta a daleko to není ani do centra městečka San Teodoro.

Ubytování

Všechny apartmány mají vlastní vchod a zahrádku oddělenou od ostatních apartmánů zídkou nebo živým plotem. Součástí je také parkovací místo pro auto. Apartmány jsou situovány vždy v přízemí se zahradkou. Každý apartmán má venkovní posezení - teráska se stolem a židlemi pro sezení venku. Apartmány jsou vybaveny TV, sejfem, venkovním grilem a malou venkovní sprchou.

BILO 3/4: Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, pokoj s manželskou postelí, koupelna.

TRILO 4: Obývací pokoj s kuchyňským koutem, pokoj s manželskou postelí, pokoj s oddělenými lůžky, koupelna.

TRILO 6: Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, pokoj s manželskou postelí, pokoj s oddělenými lůžky, koupelna.

 

Stravování.

Vlastní. Městečko San Teodoro nabízí spoustu stravovacích možností v nejrůznějších restauracích či pizzeriích. K dispozici je i několik supermarketů.

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Vratná kauce € 100/apt.;
Neuklizený kuch. kout € 35/apt.

NEPOVINNÉ:
ložní nebo koupelnové prádlo € 7/os/týden;
Ložní a koupelnové prádlo € 12/os/týden;
Dětská postýlka - € 5/den - pouze jedna na apartmán;
Přistýlka €10/den;
 

 

Fotogalerie: RESIDENCE IL MELOGRANO

Tato fotogalerie je prázdná.