Vyhledávání

Kontakt

CK Ciao Italia (Pavlína Šišková)
TŘINEC/ CAGLIARI

+420737354141 / +393333962729

pavlina.siskova@seznam.cz

CALA CATERINA****

 

Jih - Kraj CAGLIARI - Villasimius

Vzdálenost od moře: 100 m
Vzdálenost od letiště: 62 km Cagliari, 276 km Olbia, 292 km Alghero
Vzdálenost od přístavu: 276 km Olbia, 287 km Porto Torres, 293 km Golfo Aranci

 

Poloha

Velmi útulný a příjemný hotel je situovaný v jednom z nejkrásnějších zákoutí jihovýchodní Sardinie, 5 km od letoviska Villasimius a pouhé 2 km od přístavu. Nachází se téměř na samotě, v oáze klidu a míru obklopen zelení a křišťálově modrým mořem. Díky své poloze na klidném místě je ideálním ubytováním pro milovníky soukromí a pro páry.

 

Vybavení

Komfortní hotel je postavený a vybavený v tradičním středomořském stylu s dlouhými kolonádami a celý areál perfektně ladí s okolním přírodním prostředím. Hostům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, elegantní restaurace s nabídkou místní i mezinárodní kuchyně, výtah, nehlídané parkoviště. Dále bar s půvabnou terasou s výhledem na bazén a do okolní zahrady. Nepravidelně je oteřen piano bar. Najdete zde místa vhodná pro opalování i stín stromů, který poslouží jako útočiště před sluncem. Za poplatek hotel nabízí možnost masáží a kosmetických ošetření, pronájmu horských kol, či objednání taxi do Villasimiu, kde naleznete širokou škálu obchodů, restaurací a dalších turistických služeb. Psi nejsou v hotelu akceptováni.

 

Pokoj

Útulný hotel disponuje 48 pokoji situovanými v přízemí nebo v prvním patře. Pokoje jsou vkusně á účelně zařízeny v elegantních pastelových odstínech, s malovaným dřevěným nábytkem a mramorovými stoly. Disponují vlastním sociálním zařízením s vanou nebo sprchovým koutem, fénem, TV/Sat, klimatizací, telefonem, minibarem a trezorem.
Hotel nabízí 2 typy pokojů:
CLASSIC 2+1 (25-30 m2) - pokoj s manželským lůžkem a možností 3. lůžka (max. obsazenost 3 dospělí)
SUPERIOR 2+1 (25-30 m2) - pokoje jsou stejně zařízené, mají navíc výhled na moře.
Pokoje v prvním patře mají balkon, pokoje v přízemí disponují teráskou.
Na vyžádání možnost jednolůžkových pokojů a postýlky pro dítě. Některé pokoje mají pouze na vyžádání možnost i 4 lůžka.

Dvoulůžkové pokoje - jsou pouze s manželskou postelí, oddělená lůžka nejsou možná!

 

Stravování

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře servírované s výběrem z menu (menu sestává ze 4 chodů, z nichž každý má výběr 2-3 možnosti, ovocný a zeleninový bufet). Úterní večeře je vždy zaměřena na mořskou kuchyni. Za příplatek na místě lze dokoupit lehký oběd v baru.

 

Sportovní nabídka

Vodní sporty za poplatek jsou k dispozici 2,5 km od hotelu v Porto Giunco – windsurfing, vodní lyžování, plachtění, půjčovna kánoí a lodí. 3 km od hotelu se nachází tenisové kurty, možnost potápění a jízdy na koních – vše za poplatek. Příznivcům poznávání hotel za úhradu nabízí možnost fakultativních výletů např. jeepem do hor, lodní výlety, návštěvu Cagliari, Castiadas atd.

 

Pláž

Hotelová pláž Cala Caterina vzdálena 100 m a je dostupná z hotelové zahrady. Jedná se o menší písečnou zátoku lemovanou žulovými skalisky. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma.

 - HOTEL CALA CATERINA - HOTEL CALA CATERINA - HOTEL CALA CATERINA - HOTEL CALA CATERINA - HOTEL CALA CATERINA - HOTEL CALA CATERINA - HOTEL CALA CATERINA - HOTEL CALA CATERINA - HOTEL CALA CATERINA - HOTEL CALA CATERINA - HOTEL CALA CATERINA - HOTEL CALA CATERINA - HOTEL CALA CATERINA - HOTEL CALA CATERINA - HOTEL CALA CATERINA - HOTEL CALA CATERINA

 

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TENTO HOTEL MĚ PROSÍM KONTAKTUJTE PROSTŘEDNICTVÍM NÍŽE UVEDENÉHO FORMULÁŘE.

Kontaktujte nás