Vyhledávání

Kontakt

CK Ciao Italia (Pavlína Šišková)
TŘINEC/ CAGLIARI

+420737354141 / +393333962729

pavlina.siskova@seznam.cz

VILLAGGIO ALTURA***


LOKALITA
Jih - Kraj CAGLIARI - Villasimius
Vzdálenost od moře: 150 m
Vzdálenost od letiště: 60 km Cagliari, 273 km Olbia, 290 km Alghero
Vzdálenost od přístavu: 273 km Olbia, 285 km Porto Torres, 290 km Golfo Aranci

 

POLOHA
Altura Village se nachází v jiho-východní části Sardinie u dlouhé, písečné pláže Simius, známé především pro bílý jemný, písek, a smaragdově průzračné moře. Komplex je obklopen vzrostlou, rozkvetlou zahradou. V jeho blízkosti přibližně 800 m se nachází centrum města Villasimius, které nabízí vše, co od dovolené očekáváte - restaurace, kavárny, obchůdky.

 

VYBAVENÍ
Centrální část, kde jsou soustředěny veškeré služby - bar, restaurace/pizzerie, bazén s části pro děti vybavený lehátky a slunečníky, supermarket, internet point u recepce za poplatek, parkoviště přímo u hotelu.

 

POKOJ
Village Altura - nabízí celkem 58 pokojů typologie classic ( dvou nebo třílůžkové ) a bungalowů family (minimální obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2 - 14 let - většinou s palandou). Další pokoje se nacházejí v depandanci (maximální obsazenost 2 osoby + dětská postýlka na vyžádání), která je vzdálená cca 100 m od hlavní budovy. Všechny pokoje jsou zařízené v typickém sardinském stylu s krytou verandou zařízenou posezením. Pokoje disponují klimatizací, tv/sat.

Pokoje nemají trezor.
Wi-fi na recepci - EUR 2,-/půl hod.; EUR 3,-/hod.; EUR 5,-/2 hod. Jedná se o jednorázové použití, tudíž je třeba vyčerpat celý časový úsek, neodpočítává dobu používání internetu.

 

STRAVOVÁNÍ
Plná penze formou bufetu včetně nápojů k jídlu minerální voda 1/2 l a 1/4 l vína/ osoba.
Italská kuchyně, 1x týdně večer s typickými místními specialitami.

 

SPORTOVNÍ NABÍDKA
K dispozici jsou v rámci klubové karty: bazén pro dospělé a děti, víceúčelové hřiště, kánoe, plážový volejbal a plážový tennis, stolní tenis, kolektivní kurzy tenisu, animační programy pro děti - mini klub pro děti (4-12 let) a junior klub pro děti ( 12-18 let). V blízkosti pak najdete za poplatek: potápěčské centrum, půjčovnu šlapadel, lodí, horských kol a skútrů.

 

PLÁŽ
Komplex se nachází asi 150 m od krásné, široké pláže s bílým, jemným pískem. Plážový servis - 1 slunečník a 2 lehátka na pokoj zdarma. 1 řada za příplatek/ k platbě na místě.
Plážové osušky nejsou klientům k dispozici.

 

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TENTO HOTEL MĚ PROSÍM KONTAKTUJTE PROSTŘEDNICTVÍM NÍŽE UVEDENÉHO FORMULÁŘE.

Kontaktujte nás

Fotogalerie: VILLAGGIO ALTURA

Tato fotogalerie je prázdná.